Mažiausia kaina be mėginio 100% Mergelės Brazilijos plaukai Kinky Curly Natūrali Spalva

Brazilijos kumpio plaukai Kinky Curl 3 vnt. Brazilijos geltonieji plaukai yra vienas iš populiariausių pasaulyje, visiškai natūralus ir chemikalas, labai minkštas ir natūralus blizgesys. Visi mūsų Brazilijos virginės plaukai yra iš vieno donoro, todėl yra nuoseklios spalvos ir visi odelių yra ...

Informacija apie

Brazilijos kramtomoji plaukai Kinky Curl 3 vnt

Brazilijos geltonieji plaukai yra vienas iš populiariausių pasaulio tipų, tai visiškai natūralus ir chemikalas, labai minkštas ir natūralus blizgesys. Visi mūsų brazilietiški gryni plaukai yra iš vieno donoro, taigi yra spalvų konsistencijos ir visi odelių yra toje pačioje kryptyje. Pasitvirtino, kad šie plaukai tinkamai prižiūrimi iki vienerių metų.

Mūsų gamyklos kainos Peruos neapdorotų grynų plaukų 8A kinky Curl žmogaus plaukų paketai yra visiškai natūralus ir cheminis nemokamas, jis atitinka mūsų griežtus standartus yra neapdorotas ir grynas. Jis gali būti nuplautas, supjaustytas, ištiesintas, sulenktas, dažytas, nes norėtumėte sukurti natūralų, patogų stilių ir nedelsiant keisti savo išvaizdą. Plaukai yra minkšti, natūraliu blizgesiu, nenužudinėjimu, be tanglių.

image.png

Medžiaga

100% pirmojo spaudimo žmogaus plaukai, be sintetinių ar kitų gyvūnų plaukų mišinys

Ilgis

10-30 colių

Kokybės vertinimas

8A

Spalva

Natūralus plaukų spalva

Svoris

100 g-105 g / paketas (3.5-3.7oz)

Gyvenimas

1 metai

Ataudai

Automatinis ataudas, dvigubas sluoksnis ir sutvirtinti ataudai

Funkcija

Minkštas ir pilnas, storas ir blizgus

Galima dažyti ir balinti

Galima ištiesinti ir sulaužyti

Neišleidžiant, nėra juokingo ir be kvapo

image.pngimage.png

image.pngimage.png

image.png

11.png

image.pngimage.png

image.png

1 klausimas: kiek vienos galvos?

A: Ilgis yra ilgesnis, plaukai yra plonesni, čia yra mūsų pasiūlymas:

10 "-14": 2 vnt

16 "-22": 3 vnt

24 "-30": 4 vnt

Q2: Kodėl plaukai turi pilkus plaukus?

A: Kadangi plaukai yra išpjauti iš donorų, kiekvienas žmogus turi pilkus ar raudonus plaukus, tai normalu! Mes išrinksime pilkus plaukus, bet, prašome suprasti, kad pakuotėje gali būti mažai minimalus.

3 klausimas: kaip atskirti žmogaus plaukus su sintetiniais plaukais?

A: Žmogaus plaukai: jaučiasi kaip kietas jausmas, deginant, žmogaus plaukai bus pelenai ir kvapas, bus balti dūmai.

Sintetiniai plaukai: deginant, jis bus lipnus rutulys ir parodys juodus dūmus.

4 klausimas. Ar plaukai gali būti ištiesinti arba sulaužyti?

A: Taip mūsų plaukus galima ištiesinti ir sulaužyti, prašome naudoti plokščią geležį arba tiesinimo priemonę ir niekada nenaudokite karštų įrankių pernelyg dažnai, nes galėtumėte išdžiūti plaukus ir jis bus labai lengvas.

5 klausimas: kuo ilgiau plaukai?

A: Tai gali trukti ilgą laiką, priklausomai nuo to, kaip jūs jį palaikote. Padirbkite su savo plaukais ir rūpinkitės tuo ilgiau.

Q6: Kokio tipo plaukų priežiūros produktus turėčiau naudoti?

A: Padirbkite su savo plaukais, naudokite kokybišką šampūną ir kondicionierius. Jūsų plaukų kondicionavimas yra labai svarbus, kad jis būtų minkštas ir tvarkingas, todėl naudokite atokius kondicionierius.


Sveiki atvykę nusipirkti mūsų kokybės mažiausią kainą nemokamai pavyzdys 100% grynas Brazilijos plaukai kinky garbanotas natūralios spalvos išparduodama pigiai. Mes esame viena iš pirmaujančių Kinijos gamintojų ir tiekėjų, taip pat palaikome didmenines paslaugas. Nedvejodami patikrinkite kainoraštį su mumis.

Hot Tags: Mažiausia kaina nemokamai pavyzdys 100% grynas Brazilijos plaukai kinky garbanoti natūrali spalva, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pirkti, pigūs, urmu, kainoraštis

Tyrimo

You Might Also Like