Laisvoji dalis Peru Mergelės Plaukai Mink Straight Siuvimo Nėrinių uždarymas 4 * 4 Išskleistos mazginės natūralios plaukų linijos

Peru mergaitė plaukai tiesi siuvimo nėriniai uždarymas 4 * 4 100% žmogaus plaukai, atsparumas plaukams, gali būti kartojamos, dažymas karštas visiškai atitinka nuolat besikeičiančią madą! 1 klausimas: kiek vienos galvos? A: Ilgis yra ilgesnis, plaukai yra plonesni, čia yra mūsų pasiūlymas: 10 "-14": 2 vienetai ...

Informacija apie

Peru mergaitė plaukai tiesi siuvimo nėriniai uždarymas 4 * 4

100% žmogaus plaukai, atsparumas plaukams, gali būti pakartotas, dažymas karštas visiškai atitinka nuolat besikeičiančią madą!

Medžiaga

100% pirmojo spaudimo žmogaus plaukai, be sintetinių ar kitų gyvūnų plaukų mišinys

Nėriniai dydis

4 x 4 col

Ilgis

10-20 colių

Kokybės vertinimas

8A

Spalva

Natūralus plaukų spalva

Nėriniai spalvos

Vidutiniškai rudos spalvos

Bazinė medžiaga

Šveicarijos nėriniai

Tankis

130%

Svoris

30-50g

Gyvenimas

1 metai

Pagamintas metodas

Rankų darbo

Image.png

Image.pngImage.png

Image.png

11.png

Image.pngImage.png

Image.png

1 klausimas: kiek vienos galvos?

A: Ilgis yra ilgesnis, plaukai yra plonesni, čia yra mūsų pasiūlymas:

10 "-14": 2 vienetai

16 "-22": 3 vnt

24 "-30": 4 vnt

Q2: Kodėl plaukai turi pilkus plaukus?

A: Kadangi plaukai yra išpjauti iš donorų, kiekvienas žmogus turi pilkus ar raudonus plaukus, tai yra normalu! Mes išrinksime pilkus plaukus, tačiau supraskite, kad pakuotėje gali būti mažai minimalus.

Q3: Kaip atskirti žmogaus plaukus su sintetiniais plaukais?

A: Žmogaus plaukai: jaučiasi kaip kietas jausmas, deginant, žmogaus plaukai bus pelenai ir kvapas, bus balti dūmai.

Sintetiniai plaukai: deginant, jis bus lipnus rutulys ir parodys juodus dūmus.

4 klausimas: kiek ilgai plaukai praeina?

A: Tai gali trukti ilgą laiką, priklausomai nuo to, kaip jūs jį palaikote. Padirbkite su savo plaukais ir rūpinkitės tuo ilgiau.

Q5: Kokio tipo plaukų priežiūros produktus turėčiau naudoti?

A: Gydykite kaip savo plaukus, naudokite aukštos kokybės šampūną ir kondicionavimo produktus. Jūsų plaukų kondicionavimas yra labai svarbus, kad jis būtų minkštas ir tvarkomas, todėl naudokite atokius kondicionierius.

6 klausimas. Ar plaukai gali būti ištiesinti arba sulaužyti?

A: Taip mūsų plaukai gali būti ištiesinti ir sulaužyti, prašome naudoti plokščią geležį arba tiesinimo priemonę ir niekada nenaudokite karštų įrankių per dažnai, nes galėtumėte išdžiūti plaukus ir bus labai lengva sulūžti.


Sveiki atvykę pirkti mūsų kokybę Nemokamai Peru Mergelės Plaukai Mink Straight Siuvinėti Nėriniai Uždarymas 4 * 4 Išskleistos mazgai Natūralios Plaukų Line daugialypės ir pigios kainos. Mes esame viena iš pirmaujančių gamintojų ir tiekėjų Kinijoje, taip pat palaikome didmeninės prekybos paslaugas. Nedvejodami patikrinkite kainoraštį su mumis.

Hot Tags: Nemokama dalis Peru mergaitė plaukai plaukai tiesiai siūti nėriniai uždarymas 4 * 4 balinti mazgai natūrali plaukų linija, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pirkti, pigūs, urmu, kainoraštis

Tyrimo

You Might Also Like