Aukščiausia kokybė nuo ausies iki ausų balti kontai braziliškos dervos plaukai kumšteliai laisvi banginiai nėriniai priekinė uždara Prancūzija dydis 13 * 4

Brazilijos Mergelės Plaukai Laisvosios bangos nėriniai Frontalinis uždarymas 13 * 4 100% žmogaus plaukai, atsparumas plaukams, gali būti kartojamos, dažymas karštas visiškai atitinka nuolat besikeičiančią madą! Šis frontalas turi nėrinius eiti visur, jis taip pat vadinamas 22 * 4 * 2, o tai reiškia 22 colių matavimas aplink ...

Informacija apie

Brazilijos Mergelė plaukai Laisvosios bangos nėriniai Frontalinis uždarymas 13 * 4

100% žmogaus plaukai, atsparumas plaukams, gali būti kartojamos, dažymas karščiuose visiškai atitinka nuolat besikeičiančią madą!

Šis frontalas turi nėrinius eiti visur, jis taip pat vadinamas 22 * 4 * 2, tai reiškia, kad 22 colių yra matavimas aplink galvos, 4inches yra plotis priekyje, 2inches yra plotis gale ir šonuose, kuris yra geras Už uodeglių raištį.

Mūsų "360" frontalas turi natūralų plaukų liniją ir kūdikių plaukus, puikiai tinka jūsų ausoms.

Jūs turite papildomų nėrinių, kuriuos galite siūti ant pynimo.

Mes esame plaukų fabrika, turinti ilgametę patirtį, mūsų neapdoroti gryni plaukai, kurie yra iš vieno donoro galvos supjaustyti paketai ir be jokių cheminių procesų.

Jūs galite tiesiogiai pateikti užsakymus iš mūsų, ir mes priimame dropshipping užsakymą, o užsakymas yra priimtinas su skirtingo kokybės laipsnio ir kliento ypatingą dizainą ir pakuotę Logo prašoma!

Medžiaga

100% pirmojo spaudimo žmogaus plaukai, be sintetinių ar kitų gyvūnų plaukų mišinys

Nėriniai dydis

13x4 col

Ilgis

10-20 colių

Kokybės vertinimas

8A

Spalva

Natūralus plaukų spalva

Nėriniai spalvos

Vidutiniškai rudos spalvos

Bazinė medžiaga

Šveicariška nėrinė

Tankis

130%

Svoris

60-90g

Gyvenimas

1 metai

Pagamintas metodas

Rankų darbo


Image.png

Image.pngImage.png

Image.png

11.png

Image.pngImage.png

Image.png

1 klausimas: kiek vienos galvos?

A: Ilgis yra ilgesnis, plaukai yra plonesni, čia yra mūsų pasiūlymas:

10 "-14": 2 vnt

16 "-22": 3 vnt

24 "-30": 4 vnt

Q2: Kodėl plaukai turi pilkus plaukus?

A: Kadangi plaukai yra išpjauti iš donorų, kiekvienas žmogus turi pilkus ar raudonus plaukus, tai normalu! Mes išrinksime pilkus plaukus, bet, prašome suprasti, kad pakuotėje gali būti mažai minimalus.

3 klausimas: kaip atskirti žmogaus plaukus su sintetiniais plaukais?

A: Žmogaus plaukai: jaučiasi kaip kietas jausmas, deginant, žmogaus plaukai bus pelenai ir kvapas, bus balti dūmai.

Sintetiniai plaukai: deginant, jis bus lipnus rutulys ir parodys juodus dūmus.

Q4: kiek ilgai plaukai praeina?

A: Tai gali trukti ilgą laiką, priklausomai nuo to, kaip jūs jį palaikote. Padirbkite su savo plaukais ir rūpinkitės tuo ilgiau.

Q5: Kokio tipo plaukų priežiūros produktus turėčiau naudoti?

A: Padirbkite su savo plaukais, naudokite kokybišką šampūną ir kondicionierius. Jūsų plaukų kondicionavimas yra labai svarbus, kad jis būtų minkštas ir tvarkingas, todėl naudokite atokius kondicionierius.

6 klausimas: ar plaukai gali būti ištiesinti ar sulaužyti?

A: Taip mūsų plaukus galima ištiesinti ir sulaužyti, prašome naudoti plokščią geležį arba tiesinimo priemonę ir niekada nenaudokite karštų įrankių pernelyg dažnai, nes galėtumėte išdžiūti plaukus ir jis bus labai lengvas.


Sveiki atvykę nusipirkti kokybišką aukščiausios kokybės ausį į ausį balinti kontaktai brazilietiškos plaukai plaučiuose laisvą bangą nėriniai frontalinis uždarymas france dydis 13 * 4 išparduodamas už nedidelę kainą. Mes esame viena iš pirmaujančių Kinijos gamintojų ir tiekėjų, taip pat palaikome didmenines paslaugas. Nedvejodami patikrinkite kainoraštį su mumis.

Tyrimo