9a klasė Malaizijos Mergelė Kinky Curly Plaukų paketai nėra kvapas Sveikas jaunų donoras gali būti balinta ir dažyta didelė sandėlyje

Malaizijos Virgin Hair Aprašymas Kinky Curl 3 pc lot Malaizijos plaukai yra minkštesni ir šilkiau su tekstūra. Šie plaukai gali atrodyti pernelyg spindėti, po pirmųjų kelių valymo blizgesio sumažina iki natūralios išvaizdos. Laikosi gražių garbanų. 100% neapdorota. Jokių griežtų cheminių medžiagų nebuvo ...

Informacija apie

Malaizijos Virgin Hair Aprašymas Kinky Curl 3 pc lot

Malaizijos plaukai yra minkštesni ir šilkiau su tekstūra. Šie plaukai gali atrodyti pernelyg spindėti, po pirmųjų kelių valymo blizgesio sumažina iki natūralios išvaizdos. Laikosi gražių garbanų. 100% neapdorota. Šiems plaukams pakeisti švelnios cheminės medžiagos nebuvo. Odelės yra nepažeistos.

Kaip rūpintis plaukų gaminiais?

1. Švelniai sudrėkinkite plaukus, šukuojant juos šepetėliu (arba plačiu dantuotu šukuotu garbanciu stiliumi), dirbdami nuo galų iki šaknų.

2. Išleiskite drungnu vandeniu per plaukus.

3. Naudodami lengvą, labai drėkinančią šampūną, kuris yra PH subalansuotas, švelniai masažuojate plaukus, nuplaukite perteklinį vandenį pirštais, dirbdamas žemyn plaukų ilgį. Negalima sudrėkinti ar pasukti plaukų.

4. Kruopščiai nuplaukite šampūną. Išdžiovinkite rankšluosčiu, tada naudokite daug drėgmės turinčio kondicionieriaus. Sintetiniai plaukai: purškimo ištraukimo kondicionierius nuo vidurio veleno iki galo. Patarimas: Venkite šaknų ar mazgų B) Dėl žmogaus plaukų: palikite kelias minutes prieš skalavimą. NENAUDOKITE kondicionieriaus prie šaknies.

5. Leiskite drungnu vandeniu tekėti toje pačioje plaukų kryptyje, kad išvengtumėte užsikimšimo. Išspauskite ir paspauskite plaukus; NENAUDOKITE.

6. A) Dėl sintetinių plaukų: palikite į orą sausu. Patarimas: švelniai nuplaukite plaukus šiaudine medžiaga prieš džiovinant peruką. B) Žmogaus plaukams: išdžiovinkite apie 80%, tada apvalius šepetėlius, kol bus lygus.

Medžiaga

100% pirmojo spaudimo žmogaus plaukai, be sintetinių ar kitų gyvūnų plaukų mišinys

Ilgis

10-30 colių

Kokybės vertinimas

8A

Spalva

Natūralus plaukų spalva

Svoris

100 g-105 g / paketas (3.5-3.7oz)

Gyvenimas

1 metai

Ataudai

Automatinis ataudas, dvigubas sluoksnis ir sutvirtinti ataudai

Funkcija

Minkštas ir pilnas, storas ir blizgus

Galima dažyti ir balinti

Galima ištiesinti ir sulaužyti

Neišleidžiant, nėra juokingo ir be kvapo

Image.png

Image.pngImage.png

Image.png

11.png

Image.pngImage.png

Image.png

1 klausimas: kiek vienos galvos?

A: Ilgis yra ilgesnis, plaukai yra plonesni, čia yra mūsų pasiūlymas:

10 "-14": 2 vnt

16 "-22": 3 vnt

24 "-30": 4 vnt

Q2: Kodėl plaukai turi pilkus plaukus?

A: Kadangi plaukai yra išpjauti iš donorų, kiekvienas žmogus turi pilkus ar raudonus plaukus, tai normalu! Mes išrinksime pilkus plaukus, bet, prašome suprasti, kad pakuotėje gali būti mažai minimalus.

3 klausimas: kaip atskirti žmogaus plaukus su sintetiniais plaukais?

A: Žmogaus plaukai: jaučiasi kaip kietas jausmas, deginant, žmogaus plaukai bus pelenai ir kvapas, bus balti dūmai.

Sintetiniai plaukai: deginant, jis bus lipnus rutulys ir parodys juodus dūmus.

Q4: kiek ilgai plaukai praeina?

A: Tai gali trukti ilgą laiką, priklausomai nuo to, kaip jūs jį palaikote. Padirbkite su savo plaukais ir rūpinkitės tuo ilgiau.

Q5: Kokio tipo plaukų priežiūros produktus turėčiau naudoti?

A: Padirbkite su savo plaukais, naudokite kokybišką šampūną ir kondicionierius. Jūsų plaukų kondicionavimas yra labai svarbus, kad jis būtų minkštas ir tvarkingas, todėl naudokite atokius kondicionierius.

6 klausimas: ar plaukai gali būti ištiesinti ar sulaužyti?

A: Taip mūsų plaukus galima ištiesinti ir sulaužyti, prašome naudoti plokščią geležį arba tiesinimo priemonę ir niekada nenaudokite karštų įrankių pernelyg dažnai, nes galėtumėte išdžiūti plaukus ir jis bus labai lengvas.


Sveiki atvykę pirkti mūsų kokybišką 9a klasės Malaizijos pirmagalvę kinky garbanoti plaukų paketai be kvapo sveiką jauną donorą galima balinti ir dažyti didelius sandėlyje dideliais kiekiais pigia kaina. Mes esame viena iš pirmaujančių Kinijos gamintojų ir tiekėjų, taip pat palaikome didmenines paslaugas. Nedvejodami patikrinkite kainoraštį su mumis.

Hot Tags: 9A klasė Malaizijos grynais kinky garbanotieji plaukų paketai be kvapo sveikas jaunas donoras gali būti balintas ir dažytas didelis atsargų, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pirkti, pigūs, urmu, kainoraštis

Tyrimo

You Might Also Like