"Soft and Thickness" Nr. Bet koks cheminis "8A" aukščiausio lygio Malaizijos plaukų paketų pasiūlymas "Body Wave" natūralus juodas karštas pardavimas mažiausia kaina Nemokamas pristatymas be mokesčių

Malaizijos plaukų paketai pasiūlymai Body Wave 4 pc lot Malaizijos plaukai yra minkštesni ir šilkiau su tekstūra. Šie plaukai gali atrodyti pernelyg spindėti, po pirmųjų kelių valymo blizgesio sumažina iki natūralios išvaizdos. Laikosi gražių garbanų. 100% neapdorota. Jokios griežtos cheminės medžiagos nebuvo naudojamos ...

Informacija apie

Malaizijos plaukų paketų pasiūlymai Body Wave 4 pc lot

Malaizijos plaukai yra minkštesni ir šilkiau su tekstūra. Šie plaukai gali atrodyti pernelyg spindėti, po pirmųjų kelių valymo blizgesio sumažina iki natūralios išvaizdos. Laikosi gražių garbanų. 100% neapdorota. Šiems plaukams pakeisti švelnios cheminės medžiagos nebuvo. Odelės yra nepažeistos.

Mūsų produktai

Apibūdinimas: Mūsų gaminiai yra turtingi ir pilno tipo, turime priauginimus, plaukų uždarymą ir nėrinius priekinius ir tt; Mes turime visus šilčiausias pardavimo produktus yra Brazilijos plaukai, Peru plaukai, Malaizijos plaukai, Indijos plaukai ir tt. Ištekliai: tiesūs, kūno bangos, laisvosios bangos, gilios bangos ir garbanos su visais ilgio ir pakankamai atsargų.

Medžiaga

100% pirmojo spaudimo žmogaus plaukai, be sintetinių ar kitų gyvūnų plaukų mišinys

Ilgis

10-30 colių

Kokybės vertinimas

8A

Spalva

Natūralus plaukų spalva

Svoris

100 g-105 g / paketas (3.5-3.7oz)

Gyvenimas

1 metai

Ataudai

Automatinis ataudas, dvigubas sluoksnis ir sutvirtinti ataudai

Funkcija

Minkštas ir pilnas, storas ir blizgus

Galima dažyti ir balinti

Galima ištiesinti ir sulaužyti

Neišleidžiant, nėra juokingo ir be kvapo

Image.png

Image.pngImage.png

Image.png

11.png

Image.pngImage.png

Image.png

1 klausimas: kiek vienos galvos?

A: Ilgis yra ilgesnis, plaukai yra plonesni, čia yra mūsų pasiūlymas:

10 "-14": 2 vnt

16 "-22": 3 vnt

24 "-30": 4 vnt

Q2: Kodėl plaukai turi pilkus plaukus?

A: Kadangi plaukai yra išpjauti iš donorų, kiekvienas žmogus turi pilkus ar raudonus plaukus, tai normalu! Mes išrinksime pilkus plaukus, bet, prašome suprasti, kad pakuotėje gali būti mažai minimalus.

3 klausimas: kaip atskirti žmogaus plaukus su sintetiniais plaukais?

A: Žmogaus plaukai: jaučiasi kaip kietas jausmas, deginant, žmogaus plaukai bus pelenai ir kvapas, bus balti dūmai.

Sintetiniai plaukai: deginant, jis bus lipnus rutulys ir parodys juodus dūmus.

Q4: kiek ilgai plaukai praeina?

A: Tai gali trukti ilgą laiką, priklausomai nuo to, kaip jūs jį palaikote. Padirbkite su savo plaukais ir rūpinkitės tuo ilgiau.

Q5: Kokio tipo plaukų priežiūros produktus turėčiau naudoti?

A: Padirbkite su savo plaukais, naudokite kokybišką šampūną ir kondicionierius. Jūsų plaukų kondicionavimas yra labai svarbus, kad jis būtų minkštas ir tvarkingas, todėl naudokite atokius kondicionierius.

6 klausimas: ar plaukai gali būti ištiesinti ar sulaužyti?

A: Taip mūsų plaukus galima ištiesinti ir sulaužyti, prašome naudoti plokščią geležį arba tiesinimo priemonę ir niekada nenaudokite karštų įrankių pernelyg dažnai, nes galėtumėte išdžiūti plaukus ir jis bus labai lengvas.


Sveiki atvykę pirkti mūsų kokybišką minkštą ir storį, bet kokią cheminę medžiagą 8a aukščiausios rūšies Malaizijos plaukų paketą pasiūlymai kūno banga natūralus juodas karštas pardavimas mažiausia kaina nemokamai pristatymas be mokesčių be didelių už nedidelę kainą. Mes esame viena iš pirmaujančių Kinijos gamintojų ir tiekėjų, taip pat palaikome didmenines paslaugas. Nedvejodami patikrinkite kainoraštį su mumis.

Hot Tags: Minkštas ir storis be jokių cheminių medžiagų 8A aukščiausios rūšies Malaizijos plaukų paketo pasiūlymai kūno banga natūralus juodas karštas pardavimas mažiausia kaina nemokamai pristatymas be mokesčio Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pirkti, pigūs, urmu, kainoraštis

Tyrimo

You Might Also Like