"Fathion" Peru "Mergelė" plaukai "Giliai Curl" "Plaukų paketai" parduodami "8A" Aukštos kokybės dvigubos mašinos ataudos patraukli ir tvirti garbanotieji nėra jokio kvapo.

Peru plunksnų gilios garbanos formos tipai 3 vnt. Peru plaukai yra šilkiniai ir blizgūs tekstūros. Turi gražius garbanos ir plokščius lygintuvus tiesiai. Jis gali būti dažytas bet kokia norima spalva, kaip ir jūsų plaukai. 100% neapdorota. Šiems plaukams pakeisti švelnios cheminės medžiagos nebuvo. Cuticle yra ...

Informacija apie

Peru Mergelės Plaukai Deep Curl tipai 3 vnt

Peru plaukai yra šilkiniai ir blizgūs tekstūros. Turi gražius garbanos ir plokščius lygintuvus tiesiai. Jis gali būti dažytas bet kokia norima spalva, kaip ir jūsų plaukai. 100% neapdorota. Šiems plaukams pakeisti švelnios cheminės medžiagos nebuvo. Odelės yra nepažeistos.

1. 100% virgin remy žmogaus plaukai arba pirmieji žmogaus plaukai

2. Neišmeskite ir nenusileiskite, lengva dažyti ir balinti; po plovimo banga gali būti laikoma

3. natūrali spalva (1b #), spalva 2, spalva 4 jūsų pasirinkimui

4. natūralios tiesios, kūno bangos, laisvosios bangos, giliosios bangos, garbanos, kuklūs garbanotieji, garbanoti garbanoti saldainiai, garbanoti, tvist. Pavasario fumi plaukai visi yra

5. Pakrovimas laivui yra (mes galime tiesiogiai nusiųsti klientui pagal jūsų reikalavimą)

Medžiaga

100% pirmojo spaudimo žmogaus plaukai, be sintetinių ar kitų gyvūnų plaukų mišinys

Ilgis

10-30 colių

Kokybės vertinimas

8A

Spalva

Natūralus plaukų spalva

Svoris

100 g-105 g / paketas (3.5-3.7oz)

Gyvenimas

1 metai

Ataudai

Automatinis ataudas, dvigubas sluoksnis ir sutvirtinti ataudai

Funkcija

Minkštas ir pilnas, storas ir blizgus

Galima dažyti ir balinti

Galima ištiesinti ir sulaužyti

Neišleidžiant, nėra juokingo ir be kvapo

Image.png

Image.pngImage.png

Image.png

11.png

Image.pngImage.png

Image.png

1 klausimas: kiek vienos galvos?

A: Ilgis yra ilgesnis, plaukai yra plonesni, čia yra mūsų pasiūlymas:

10 "-14": 2 vnt

16 "-22": 3 vnt

24 "-30": 4 vnt

Q2: Kodėl plaukai turi pilkus plaukus?

A: Kadangi plaukai yra išpjauti iš donorų, kiekvienas žmogus turi pilkus ar raudonus plaukus, tai normalu! Mes išrinksime pilkus plaukus, bet, prašome suprasti, kad pakuotėje gali būti mažai minimalus.

3 klausimas: kaip atskirti žmogaus plaukus su sintetiniais plaukais?

A: Žmogaus plaukai: jaučiasi kaip kietas jausmas, deginant, žmogaus plaukai bus pelenai ir kvapas, bus balti dūmai.

Sintetiniai plaukai: deginant, jis bus lipnus rutulys ir parodys juodus dūmus.

Q4: kiek ilgai plaukai praeina?

A: Tai gali trukti ilgą laiką, priklausomai nuo to, kaip jūs jį palaikote. Padirbkite su savo plaukais ir rūpinkitės tuo ilgiau.

Q5: Kokio tipo plaukų priežiūros produktus turėčiau naudoti?

A: Padirbkite su savo plaukais, naudokite kokybišką šampūną ir kondicionierius. Jūsų plaukų kondicionavimas yra labai svarbus, kad jis būtų minkštas ir tvarkingas, todėl naudokite atokius kondicionierius.

6 klausimas: ar plaukai gali būti ištiesinti ar sulaužyti?

A: Taip mūsų plaukus galima ištiesinti ir sulaužyti, prašome naudoti plokščią geležį arba tiesinimo priemonę ir niekada nenaudokite karštų įrankių pernelyg dažnai, nes galėtumėte išdžiūti plaukus ir jis bus labai lengvas.


Sveiki apsilankę, kad įsigytume kokybišką fatejono Peruvijos grynų plaukų gilų garbanojimą, plaukų pakuotes, parduodamas 8a aukštos kokybės dvigubos mašinos ataudus, tvarkingos ir stora garbanos, be jokių kvapų nerūšinančių griuvėsių, nemokamai lengva išlaikyti natūralų natūralų atrodo nemokamą pristatymą dideliais kiekiais pigia kaina. Mes esame viena iš pirmaujančių Kinijos gamintojų ir tiekėjų, taip pat palaikome didmenines paslaugas. Nedvejodami patikrinkite kainoraštį su mumis.

Hot Tags: Fathion Peruu grynuosius plaukus gilios garbanos plaukų paketai parduoti 8A aukštos kokybės dvigubos mašinos ataudus tvarkingas ir stora garbanos neturi jokio kvapo beprotybiško nuleidimo-nemokamai lengva išlaikyti formą natūraliai atrodo nemokamai pristatymas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pirkti, pigūs, Urmu, kainoraštis

Tyrimo

You Might Also Like