Karštos išpardavimas Ilgalaikis 100 Peru Mergelės Plaukai Kinky Straight Plaukų Paketai Prekiniai ženklai Neperdirbti Virgin Top 8A Įvertinimas Pretty Bouncy Curl Įdiekite natūralų išvaizdą storesnis iš viršaus į pabaigą didelis nuolaidas be mokesčio

Sintetiniai Peru Mergelės Plaukai Kinky Straight 3 pc daug Peru plaukai yra šilkiniai ir blizgūs tekstūra. Turi gražius garbanos ir plokščius lygintuvus tiesiai. Jis gali būti dažytas bet kokia norima spalva, kaip ir jūsų plaukai. 100% neapdorota. Šiems plaukams pakeisti švelnios cheminės medžiagos nebuvo. Cuticle yra ...

Informacija apie

Sintetiniai Peru Mergelės Plaukai Kinky Straight 3 vnt

Peru plaukai yra šilkiniai ir blizgūs tekstūros. Turi gražius garbanos ir plokščius lygintuvus tiesiai. Jis gali būti dažytas bet kokia norima spalva, kaip ir jūsų plaukai. 100% neapdorota. Šiems plaukams pakeisti švelnios cheminės medžiagos nebuvo. Odelės yra nepažeistos.

100% Mergelės Peru plaukų nėriniai Frontalinis uždarymas Šilko pagrindo uždarymas Tiesus kūno banga Kinky tiesiai.

Medžiaga

100% pirmojo spaudimo žmogaus plaukai, be sintetinių ar kitų gyvūnų plaukų mišinys

Ilgis

10-30 colių

Kokybės vertinimas

8A

Spalva

Natūralus plaukų spalva

Svoris

100 g-105 g / paketas (3.5-3.7oz)

Gyvenimas

1 metai

Ataudai

Automatinis ataudas, dvigubas sluoksnis ir sutvirtinti ataudai

Funkcija

Minkštas ir pilnas, storas ir blizgus

Galima dažyti ir balinti

Galima ištiesinti ir sulaužyti

Neišleidžiant, nėra juokingo ir be kvapo

Image.png

Image.pngImage.png

Image.png

11.png

Image.pngImage.png

Image.png

1 klausimas: kiek vienos galvos?

A: Ilgis yra ilgesnis, plaukai yra plonesni, čia yra mūsų pasiūlymas:

10 "-14": 2 vnt

16 "-22": 3 vnt

24 "-30": 4 vnt

Q2: Kodėl plaukai turi pilkus plaukus?

A: Kadangi plaukai yra išpjauti iš donorų, kiekvienas žmogus turi pilkus ar raudonus plaukus, tai normalu! Mes išrinksime pilkus plaukus, bet, prašome suprasti, kad pakuotėje gali būti mažai minimalus.

3 klausimas: kaip atskirti žmogaus plaukus su sintetiniais plaukais?

A: Žmogaus plaukai: jaučiasi kaip kietas jausmas, deginant, žmogaus plaukai bus pelenai ir kvapas, bus balti dūmai.

Sintetiniai plaukai: deginant, jis bus lipnus rutulys ir parodys juodus dūmus.

Q4: kiek ilgai plaukai praeina?

A: Tai gali trukti ilgą laiką, priklausomai nuo to, kaip jūs jį palaikote. Padirbkite su savo plaukais ir rūpinkitės tuo ilgiau.

Q5: Kokio tipo plaukų priežiūros produktus turėčiau naudoti?

A: Padirbkite su savo plaukais, naudokite kokybišką šampūną ir kondicionierius. Jūsų plaukų kondicionavimas yra labai svarbus, kad jis būtų minkštas ir tvarkingas, todėl naudokite atokius kondicionierius.

6 klausimas: ar plaukai gali būti ištiesinti ar sulaužyti?

A: Taip mūsų plaukus galima ištiesinti ir sulaužyti, prašome naudoti plokščią geležį arba tiesinimo priemonę ir niekada nenaudokite karštų įrankių pernelyg dažnai, nes galėtumėte išdžiūti plaukus ir jis bus labai lengvas.


Sveiki apsilankę, kad įsigytume kokybišką karštą išparduotą patvarų 100 peruosių grynų plaukų kinkišką tiesų plaukų paketų prekinį ženklą. Neprilygstamą virginą aukščiausią 8a klasę gana bouncy curl įdiekite natūralų išvaizdą storu iš viršaus, kad galėtumėte didelę nuolaidą be mokesčio dideliais kiekiais už nedidelę kainą. Mes esame viena iš pirmaujančių Kinijos gamintojų ir tiekėjų, taip pat palaikome didmenines paslaugas. Nedvejodami patikrinkite kainoraštį su mumis.

Hot Tags: Karšta prekyba ilgaamžis 100 peru mergaičių plaukai kinkuoti tiesūs plaukų paketai prekiniai ženklai nepakeičiamas neapdorotas viršuje 8A klasė gana bouncy curl įdiegti natūralus išvaizdą storesnis iš viršaus į pabaigą didelė nuolaida be mokesčio Kinija gamintojų tiekėjų didmeninė prekyba pirkti pigūs didmeninė prekyba kainoraštis

Tyrimo

You Might Also Like