Šilkiniai tiesūs plaukai pilni nėriniai perukai balintieji mazgai su gana kūdikių plaukais Natūrali plaukų linija Medieum rudos spalvos kamštelis šerdis dangtelyje Pridėkite juostą, kad pritaikytumėte dangtelio dydį

Pigi visiškas nėrinių atogrąžų plaukus. Mes parduodame nėrinius perukus ir nėrinius priekinius perukus, Brazilijos plaukus, indų plaukus, kiniškus plaukus ir pan. 100% pirmojo žmogaus plaukai. Pigūs ir aukštos kokybės. Mes galime daryti bet kokias spalvas! 1 klausimas: kiek vienos galvos? A: Ilgis yra ilgesnis, plaukai yra plonesni, čia yra mūsų ...

Informacija apie

Pigi visiškas nėrinių atogrąžų plaukai

Mes parduodame visiškai nėrinių perukus ir nėrinius priekinius perukus, Brazilijos plaukus, indų plaukus, kiniškus plaukus ir pan. 100% pirmojo žmogaus plaukai. Pigūs ir aukštos kokybės. Mes galime daryti bet kokias spalvas!

Medžiaga

100% pirmojo spaudimo žmogaus plaukai, be sintetinių ar kitų gyvūnų plaukų mišinys

Ilgis

10-28 colių

Dangtelio dydis

21,5 (S), 22,5 (M), 23,5 (L)

Dangtelio spalva

Šviesiai ruda, vidutinio rudo, giliai ruda

Tankis

130%, 150%, 180%

Plaukų spalva

Natūralus plaukų spalva

Svoris

200-350g / vnt

Gyvenimas

1 metai

Funkcija

Minkštas ir pilnas, storas ir blizgus

Galima dažyti ir balinti

Galima ištiesinti ir sulaužyti

Neišleidžiant, nėra juokingo ir be kvapo


Image.png

Image.pngImage.png

Image.png

11.png

Image.pngImage.png

Image.png

1 klausimas: kiek vienos galvos?

A: Ilgis yra ilgesnis, plaukai yra plonesni, čia yra mūsų pasiūlymas:

10 "-14": 2 vnt

16 "-22": 3 vnt

24 "-30": 4 vnt

Q2: Kodėl plaukai turi pilkus plaukus?

A: Kadangi plaukai yra išpjauti iš donorų, kiekvienas žmogus turi pilkus ar raudonus plaukus, tai normalu! Mes išrinksime pilkus plaukus, bet, prašome suprasti, kad pakuotėje gali būti mažai minimalus.

3 klausimas: kaip atskirti žmogaus plaukus su sintetiniais plaukais?

A: Žmogaus plaukai: jaučiasi kaip kietas jausmas, deginant, žmogaus plaukai bus pelenai ir kvapas, bus balti dūmai.

Sintetiniai plaukai: deginant, jis bus lipnus rutulys ir parodys juodus dūmus.

Q4: kiek ilgai plaukai praeina?

A: Tai gali trukti ilgą laiką, priklausomai nuo to, kaip jūs jį palaikote. Padirbkite su savo plaukais ir rūpinkitės tuo ilgiau.

Q5: Kokio tipo plaukų priežiūros produktus turėčiau naudoti?

A: Padirbkite su savo plaukais, naudokite kokybišką šampūną ir kondicionierius. Jūsų plaukų kondicionavimas yra labai svarbus, kad jis būtų minkštas ir tvarkingas, todėl naudokite atokius kondicionierius.

6 klausimas: ar plaukai gali būti ištiesinti ar sulaužyti?

A: Taip mūsų plaukus galima ištiesinti ir sulaužyti, prašome naudoti plokščią geležį arba tiesinimo priemonę ir niekada nenaudokite karštų įrankių pernelyg dažnai, nes galėtumėte išdžiūti plaukus ir jis bus labai lengvas.


Sveiki atvykę pirkti mūsų kokybiškus šilkinius tiesus plaukus pilna nėrinių peruką balinti mazgai su gana kūdikių plaukais natūralių plaukų linijos medieum rudos dangtelio šukos siūti dangtelyje pridėkite juostą, kad pakoreguotumėte dydį dideliais kiekiais pigia kaina. Mes esame viena iš pirmaujančių Kinijos gamintojų ir tiekėjų, taip pat palaikome didmenines paslaugas. Nedvejodami patikrinkite kainoraštį su mumis.

Tyrimo